Energetický a průmyslový holding (EPH) je přední středoevropskou energetickou skupinou, která vlastní a provozuje zařízení v České republice, na Slovensku, v Německu, Itálii, Spojeném království, Francii, Maďarsku a Polsku. EPH je vertikálně integrovaná energetická utilita pokrývající kompletní hodnotový řetězec: od těžby hnědého uhlí přes výrobu elektřiny a tepla až po distribuci elektřiny a tepla. To zahrnuje i platformy pro dodávky a obchodování na jedné straně a správu plynárenské infrastruktury na straně druhé.

ASISTENT(-KA)

Hledáme zkušenou posilu, která bude poskytovat administrativní podporu pro svěřený tým.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • administrativní podpora týmu,
  • vyřizování pošty a došlých mailů,
  • administrativa spojená s příslušným oddělením,
  • vedení pokladny,
  • tisk a příprava podkladů dle požadavků kolegů,
  • komunikace a koordinace práce s recepcí.

CO BUDETE U NÁS POTŘEBOVAT:

  • ukončené SŠ vzdělání,
  • min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici,
  • příjemné vystupování a kultivovaný projev,
  • komunikativní znalost AJ,
  • uživatelská znalost MS Office.

NABÍZÍME VÁM:

  • zajímavou práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí v centru Prahy,
  • zázemí silné a stabilní české společnosti s mezinárodním přesahem,
  • možnost soustavného odborného rozvoje a systematického vzdělávání,
  • řadu zaměstnaneckých výhod,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou.

V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, krátký motivační dopis a strukturovaný životopis s aktuální fotografií.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pařížská 130/26, 110 00  Praha-Josefov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Energetický a průmyslový holding, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Vlčanová