Energetický a průmyslový holding (EPH) je přední středoevropskou energetickou skupinou, která vlastní a provozuje zařízení v České republice, na Slovensku, v Německu, Itálii, Spojeném království, Francii, Maďarsku a Polsku. EPH je vertikálně integrovaná energetická utilita pokrývající kompletní hodnotový řetězec: od těžby hnědého uhlí přes výrobu elektřiny a tepla až po distribuci elektřiny a tepla. To zahrnuje i platformy pro dodávky a obchodování na jedné straně a správu plynárenské infrastruktury na straně druhé.

TECHNIK ELEKTROÚDRŽBY (M/Ž)

Pro pražskou kancelář společnosti AISE, s.r.o., která patří do skupiny EPH a zabývá se průmyslovou automatizací zejména na produktech Siemens a Wonderware, hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici Technik elektroúdržby.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Diagnostika závad
• Zajištění oprav zařízení včetně MaR a FM
• Obstarávání náhradních dílů
• Držení pohotovosti a servisní zásahy

OČEKÁVÁME:

• Technické uvažování, schopnost týmové spolupráce
• ÚSO/SO vzdělání elektrotechnického směru
• Schopnost čtení elektrotechnické dokumentace
• Znalost HW PLC, polní instrumentace, spínací techniky
• Ochotu oživovat technologie na stavbách
• Ochotu držet pohotovost pro servisní zásahy
• Schopnost učit se nové věci a proaktivní přístup k problematice
• Flexibilní časové nasazení
• Nutnost vyhl.50/78Sb. §6, případně §7
• Řidičské oprávnění B aktivně

NABÍZÍME:

• Zázemí v jedné z největších energeticko-teplárenských skupin
• Příležitost k seberealizaci
• Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti

V případě dotazů k pracovní pozici se obracejte na pana Jindřicha Čáku (e-mail: caka@aisezlin.cz).

Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na Vaše reakce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Třebohostická 46/11, 100 00  Praha-Strašnice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Energetický a průmyslový holding, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Vlčanová